Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtori i punimeve

Elektriçistët i zuri korenti në Memaliaj, njëri vdiq, Policia arreston drejtorin e punimeve

Një 51 vjeçar nga Memaliaj është arrestuar nga Policia dhe akuzohet për veprën penale "Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë". Ai është me...

Lajmet e fundit