Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Drejtori i Postes Shqiptare

Ish-kandidati për deputet në Gjirokastër, zgjidhet drejtori i ri i Postës Shqiptare (EMRI+FOTO)

Ditën e sotme është zgjedhur drejtori i ri i Postës Shqiptare. Mësohet se ai është Laert Duraj dhe më herët ka kandiduar për...

Lajmet e fundit