Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

DREJTORI I POLICISE

Abrija dhe Manja i vendosin spaletat drejtorit të ri të Policisë së Burgjeve

Paulin Rajta, mbajtës i gradës Drejtues i Lartë i Policisë së Shtetit, është emëruar sot kreu i Policisë së Burgjeve. Ai ka një eksperiencë...

Gledis Nano mbledh drejtorët e Policisë: Mos e ulni forcën goditëse dhe operacionet, grupet kriminale të mos gjejnë qetësi!

Drejtori i Policisë Gledis Nano, ka mbledhur sot në Tiranë drejtuesit e strukturave që ai drejton, në qendër dhe në bazë, dhe ka kërkuar...

Gledis Nano u prezanton partnerëve “Njësinë e Informacionit të Pasagjerit”: Rritet forca goditëse ndaj krimit të organizuar

Drejtori i Policisë Gledis Nano ka zhvilluar një takim me përfaqësuesit e vendeve partnere, të atashuar në Shqipëri, për rritjen e kapaciteteve të Policisë...

Analiza e punës së Policisë, drejtori Nano: Ka hetime të rëndësishme për vrasjet pa autorë! Rezultatet do bëhen publike

Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano, është shprehur nga Dibra se organizata që ai drejton ka bërë hetime të rëndësishme në drejtim të...

Sulmi me armë drejt autobusit me nxënës, drejtori i Policisë: Po hetojmë në tre pista paraprake

Tre persona kanë mbetur të vrarë dhe një i plagosur në sulmin ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për në Deçan....

Drejtori Nano kërkon mbështetje nga SHBA: Kjo luftë nuk bëhet vetëm! Ambasadorja Kim: Rrisni besimin e njerëzve te Policia, ne jemi me ju

Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka zhvilluar një takim paraditen e kësaj të enjteje me ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim....

Ndryshime nga Tirana në Shkodër, Elbasan e Gjirokastër, drejtorë të rinj dhe rotacion: Rebani Jaupi shefi i Sigurisë, lëviz Ardian Çipa, ka dhe të...

Gledis Nano, drejtor i Policisë së Shtetit, ka njoftuar lëvizjet e reja. Në emrat që Nano prezantoi, vihet re se ka drejtorë të rinj...

Gledis Nano del sot për ndryshimet në Polici, gazetari: Ka një avantazh, s’ka pasur kontakte me bandat dhe nuk e shantazhojnë dot

Drejtori i Policisë Gledis Nano, do të dalë sot në konferencë për mediat dhe pritet të njoftojë ndryshimet e reja në sturkturat e organizatës...

Drejtori Nano pret drejtuesit e misioneve partnere: Oficerët Ndërlidhës luajnë rol kyç në ndërtimin dhe forcimin e urave mes policive

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano u takua me përfaqësuesit e Misioneve që asistojnë Policinë e Shtetit dhe Oficerët Ndërlidhës në...

“Qëndro besnik i Betimit dhe Nenit 12, ke mundësinë të zgjedhësh ose me ATA lartë ose me qytetarët…”

Gledis Nano mori sot zyrtarisht detyrën si drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Gazetari Artan Hoxha publikon Nenin 12 të betimit në Polici,...

Lajmet e fundit