Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

Drejtori i Policisë Fier: Agresori i mori pistoletën nga brezi efektivit dhe u fut në Spital për të vrarë personat që u konfliktua

Lajmet e fundit