Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtori i policise berat

Ndryshime në Policinë e Beratit, emërohen shefat e rinj për krimet dhe qarkullimin, ikin edhe drejtuesit e Komisariateve (EMRAT)

Edmond Tarkaj, drejtor i Policisë së Beratit, ka firmosur ndryshimet e reja që lidhen me shefat e krimeve dhe ata të qarkullimit rrugor. Gjithashtu,...

Lajmet e fundit