Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Drejtori i Policisë

Drejtori Nano takohet me ambasadorin e Turqisë, dy policitë në sinkron kundër krimit dhe terrorizmit

Drejtori i Policisë Gledis Nano, u takua gjatë ditës së sotme me ambasadorin e Turqisë në vendin tonë, Murat Ahmet Yörük. I pranishëm ka...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Telegraf

Standard

Fjala