Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtori i policie pergjithshme

443 kursantë përfundojnë shkollën e policisë, Gledis Nano inkurajon efektivët e rinj: Jemi shërbëtorë të komunitetit, besoni te vetja dhe mos zgjidhni rrugën e...

Ditën e sotme në Akademinë e Sigurisë në Sauk është zhvilluar ceremonia certefikimit të kursantë që përfunduan shkollën bazë për patrullimin e përgjithshëm në...

Lajmet e fundit