Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtori i paraburgimit

79 vjetori i themelimit të Çetës Partizane “Ismail Qemali”, mesazhi i Ëngjëllush Avdulaj: Të vlerësojmë ata që dhanë jetën, historia nuk mund të harrohet

Në Vlorë është përkujtuar 79 vjetori i themelimit të Çetës Partizane “Ismail Qemali", në një ceremoni ku morën pjesë zv.kryeministri Arben Ahmetaj, veteranë dhe...

Lajmet e fundit