Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drejtori i obsh

Pas takimit me Metën në Romë, drejtori i OBSH mesazh: Vlerësoj angazhimin e presidentit në luftën kundër Covid

Drejtori i OBSH, Tedros Adhanom Ghebreyesus ka përcjellë një mesazh në twitter pas takimit me presidentin Ilir Meta në Romë. Ai falenderon Metën për angazhimin...

Presidenti Meta takon kreun e OBSH, thotë se e ka njohur Dr.Ghebreyesus me pasojat e Covid në Shqipëri

Presidenti Ilir Meta njofton se është takuar në Romë me Drejtorin e Përgjithshëm të OBSH, Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, dhe e ka njohur atë...

Lajmet e fundit