Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drejtori i krimit ekonomik

Abuzimi me pronat në Shëngjin, Policia jep detaje: 12 zyrtarë të arrestuar, 11 të tjerë në kërkim. Ka dhe raste të tjera (DEKLARATA)

Pas arrestimeve të bujshme në qytetin e Lezhës ditën e sotme, ka ardhur dhe reagimi i parë i Policisë së Shtetit. ...

Lajmet e fundit