Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtori i krimeve

Goditet grupi me aktivitet të fortë kriminal në Tiranë, drejtori i Krimeve jep detajet, 4 të arrestuar (EMRAT)

Gjatë orëve të fundit janë finalizuar disa operacione në Tiranë dhe në disa qytete të tjera të vendit. Gjatë këtyre operacioneve janë...

Lajmet e fundit