Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtori i korces

Drejtori i Arsimit në Ministri jep dorëheqjen, ikën dhe ai i Korçës (EMRAT)

Drejtori i Përgjithshëm i Sistemit Parauniversitar, Selman Hodaj ka dhënë dorëheqjen. Arsyet nuk dihen, por burime për mediat konfirmojnë ikjen e tij. Po të njëjtat...

Lajmet e fundit