Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtori i kadastres

Legalizohen 3 pallate të tjera në Durrës, drejtori Lame thirrje bashkive: Mos jepni leje ndërtimi tek subjektet me probleme!

Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame, së bashku me drejtoreshën e Kadastrës së Durrësit, Rajmonda Dashi kanë dorëzuar dokumentin e legalizimit banorëve për...

SPAK kërkoi 3 vite burg, Gjykata e Posaçme merr vendimin: Ja sa vite do qëndrojë në qeli drejtori i Kadastrës

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dënon me 1.6 vite burg ish-drejtorin e Kadastrës së Beratit Ervin Nelaj. Më herët sot,...

Jep dorëheqjen drejtori i Kadastrës në Shkodër, nuk dihen arsyet

Vendim i papritur në Kadastrën e Shkodrës. Jep dorëheqjen Drejtori i Kadastrës, Genc Berhani. Lajmi u bë i ditur nga burime për mediat nga ky...

Lajmet e fundit