Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtori i informacionit

SKANDALI / Arrestohet në Greqi DREJTORI i Informacionit të Drejtorisë së DOGANAVE, pjesë e BANDËS që vidhnin BANKOMATE. Lirohet me kusht dhe rifillon punë...

Drejtori i Informacionit në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganës, është arrestuar në Greqi si pjesë e një bande që merrej me vjedhjen e bankomatëve,...

Lajmet e fundit