Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Drejtori i Hipotekave

Denoncim: Drejtori i Hipotekave militant i Rilindjes (FOTO)

Një qytetar ka denoncuar drejtorin e Hipotekave, Valdrin Pjetrin se është militant dhe ka marr pjesë rregullisht në mbledhjet e partisë. ...

Lajmet e fundit