Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtori i FBI

Nis operacioni ‘Forca e Ligjit’, Rama paralajmëron ‘luftë’: Drejtori i FBI vjen këtë javë, të gjithë do përfundojnë në një vend

Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimit të përjavshëm në Facebook, ka paralajmëruar një operacion të ri policor për goditjen e krimit të organizuar, politikanëve dhe...

Lajmet e fundit