Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtori i FBI ne tirane

Nis operacioni ‘Forca e Ligjit’, Rama paralajmëron ‘luftë’: Drejtori i FBI vjen këtë javë, të gjithë do përfundojnë në një vend

Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimit të përjavshëm në Facebook, ka paralajmëruar një operacion të ri policor për goditjen e krimit të organizuar, politikanëve dhe...

Lajmet e fundit