Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtori i emergejncave

Debati për tërmetet, eksperti sqaron gjithçka: Nuk parashikohet koha

Pas deklaratave të kreut të emrgjencave civile Shemsi Prençi për tërmetet që mund të bien në Shqipëri këtë vit, të cilat shkaktuan panik dhe...

Lajmet e fundit