Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Drejtori i DASH

Drejtori i DASH vjen në Tiranë, takim me lideret politikë (Zbardhet agjenda)

Drejtori për Europën Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit, David Kostelancik ka mbërritur në Tiranë. Ndërkohë është zbardhur edhe agjenda...

Lajmet e fundit