Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

drejtori i burgut

Kartela fiktive për të marrë karburant dhe lejimi i sendeve të paligjshme në qeli, detaje të reja nga arrestimi i drejtorit të Burgut të...

Me urdhër të Prokurorisë së Rrethit Gjyqësorë në Shkodër, mbrëmë është arrestuar  drejtori i komanduar në Burgun Reç-Shkodër, Ervis Zika. Detaje të reja janë zbardhur...

Pezullohet drejtori i burgut 313, i bëri favore Emiliano Shullazit

Drejtori i Burgut 313 në kryeqytet Maksim Hamitaj është pezulluar ditën e sotme nga detyra me urdhër të Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve Agim...

Liroi para kohe Lulzim Cakën, drejtori i Burgut të Lushnjes lë qelinë: Faleminderit atyre që donin të më burgosnin

Ka qëndruar vetëm dy ditë në qeli drejtori i Burgut të Lushnjes Judmir Shurdhi, i arrestuar pasi përllogariti gabim afatin dhe liroi para kohe...

Lajmet e fundit