Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drejtori i arkivave

U nominua te ‘Bleta e Artë 2017’, reagon drejtori i Arkivave: Edhe pse nuk thumboj…

  Ndërsa për çmimin administratorja e vitit, u nominuan Belinda Ikonomi, drejtoresha e Përgjithshme e Doganave, Rezana Vrapi,  drejtoreshë e qendrës së shërbimeve arsimore dhe...

Lajmet e fundit