Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtoret teknike

Rama ndan “tepsinë” me të tijët, kush janë dy emrat që morën sot drejtoritë e rëndësishme

Ditën e sotme janë shkarkuar dy drejtorët teknik në krye të dy drejtorive të rëndësishme, ai i Burgjeve dhe Hipotekave. Rama...

Lajmet e fundit