Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtoret sarande

Dalin emrat: Rokadë masive drejtorësh në Sarandë (Lista e plotë)

Thuajse të gjitha drejtoritë dhe zyrat e institucioneve në qytetin e Sarandës janë përfshirë në një rokadë të papritur ndryshimesh. Në...

Lajmet e fundit