Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtoret ne qarqe

Ardi Veliu mbledh në Tiranë Drejtorët e Qarqeve, Kryepolici kërkon “llogari” për Qarkoren: Lokalet që frekuentojnë personat me precedent dhe arrestimet

Kryepolici Ardi Veliu ka thirrur prej mëngjesit të sotëm në Drejtorinë e Përgjithshme, drejtuesit e Policisë në Qarqe. Në fokus të takimit është analiza...

Lajmet e fundit