Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtoret e rinj

EMRAT/ Gledis Nano emëron drejtorët e strukturave vendore: Jeni në provë, reagimet e qytetarëve do vendosin fatin tuaj

Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka emëruar sot drejtorët e rinj të strukturave vendore. Pas emërimeve të bëra dje, Nano ka nisur...

Artan Lame kërkon drejtorë të rinj te Kadastra: Të komanduarit do ikin, edhe ata që s’jusfitikojnë punën! Po zvarrisin qytetarët

Kreu i Kadastrës Shqiptare Artan Lame, ka bërë sot thirrje për drejtorë të rinj në zyrat e institucionit që ai drejton. Sipas Lames, do...

Rama përplaset me ministrin teknik të Bashës, anullon urdhrin për drejtorët e Hipotekave

Pas urdhrit të Ministrit të Drejtësisë Gazment Bardhi, që e cilësoi si të paligjshëm kërkesën e Ramës për të larguar drejtorët e ZRPP-ve, ka ardhur...

Shkarkimet masive: Zbardhen emrat e 13 Drejtorëve të rinj në të gjithë vendin (LISTA)

Pas shkarkimeve masive për shkak të shkeljeve pas pjesëmarrjes në fushatën zgjedjore, 13 drejtorë dhe regjistrues të rinj janë emëruar në të gjithë vendin....

Lajmet e fundit