Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

drejtoret e policise

Kryepolici Nano mbledhje urgjente me drejtuesit e lartë të Policisë së Shtetit

Kryepolici Gledis Nano do të mbajë paraditen e sotme një mbledhje urgjente me drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit. Kjo është mbledhja...

ULTIMATUMI i Edi Ramës për drejtorët e rinj të Policisë: Keni 100 ditë kohë, asnjë më shumë! Komisarë, shqiponja e çakenjë të dalin para...

100 ditë kohë! Ky është afati që kryeministri Edi Rama u ka lënë sot drejtuesve të rinj të Policisë së Shtetit, për të dhënë...

Edi Rama “shkund” drejtorët e Policisë: Komunikimin me qytetarët ta keni dritë në sy! Pronarët e lokaleve në bregdet, janë tutorët e policëve. Kush...

Edi Rama ka mbledhur sot në Kryeministri drejtorët e rinj të Policisë së Shtetit, të cilëve ua ka bërë të qartë se komunikimin dhe...

Vrasjet kriminale, kulivimi i lëndëve narkotike dhe ndërtime pa leje, zbardhet takimi i Veliut me drejtorët e policisë: Të veprojnë me tolerancë zero

Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ditën e sotme ka zhvilluar një takim me Drejtorët e Departamenteve, Drejtorët Qendrorë e Vendorë dhe shefat...

Edi Rama “dush të ftohtë” drejtorëve të Policisë: Mbushet deti me gurë e s’ka një policë, kur ndërhyj unë pastrohet për 24 orë! Ka...

Kryeministri Edi Rama u ka brë kritika të forta drejtorëve të Policisë në Qaqre mesditën e sotme, teksa fliste me ta për masat e...

Deklarata e fortë e dy drejtorëve të policisë: Kriminaliteti në Shqipëri rritet gjatë fushatave zgjedhore

“Ngjarjet kriminale në Shqipëri rriten kur ka zgjedhje dhe fushata zgjedhore”. Këtë e deklaruan dje dy drejtorë të lartë në policinë e shtetit me...

Lajmet e fundit