Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtoreshe

Kërcënoi për shkak të detyrës drejtoreshën e një institucioni, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës për veprat penale “Kanosja për shkak të detyrës” dhe “Prishja e qetësisë publike”. Bëhet me...

Vangjush Dako i dorëzon stafetën kunatës së Hygerta Sakos, kush është drejtoresha e tatimeve kandidate për bashkinë e Durrësit

Zyrtarizohet kandidatura e Valbona Sakos e cila do të kandidojë në zgjedhjet e 30 qershorit në vend të kryebashkiakut aktual Vangjush Dako. ...

Shkelja e sanksioneve kundër Iranit, arrestohet drejtoresha financiare e ‘Huawei’

Blerja dhe përdorimi i telefonave Huaëei është ndaluar në agjencitë qeveritare.  

Sërish ndëshkime për fushatën, drejtoresha e LSI pezullohet nga puna

Në vazhdën e shkarkimeve të zyrtarëve për shkak të angazhimit në fushatë,  tjetër drejoreshë e Lëvizjes Socialiste për Integrim është pezulluar nga puna. ...

Mbesa e Berishës drejtoreshë, s’do ta besoni me çfarë po merret Dasara Malltezi

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Berisha ka lancuar revistën e saj “Utopian” në Paris.  Me një staf tepër profesional, Dasara do të jetë shefe e...

Lajmet e fundit