Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtoresha

Sherri me karrige mes mësueseve te shkolla “Çajupi” në Tiranë , largohet nga detyra drejtoresha

10 ditë pas sherrit që degjeneroi deri në përdorimin e armës së zjarrit, drejtoresha e gjimnazit “Anton Zako Çajupi” ka dhënë dorëheqjen. Mësohet se Vojsava...

GJKKO nuk i kthen celularin ish-drejtoreshës në Ministrinë e Brendshme: Ka prova të vlefshme, do zbardhim bisedat për tenderin e Policisë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka vendosur të mos i kthejë celularin Edlira Naqellarit, ish-drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme....

Video skandaloze, drejtoresha e shkollës godet me dërrasë 6-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë fillore në Florida. Drejtoresha e shkollës fillore ka goditur një vajzë 6-vjeçare në sytë e...

Shkarkohet drejtoresha Rajonale e Kufirit dhe Migracionit në Durrës

Shkarkohet nga detyra drejtoresha Rajonale e Kufirit dhe Migracionit në Durrës, Lindita Nushi. Nushi e mbante këtë post që prej majit...

Besa Shahini shkarkon drejtoreshën e Zyrës së Arsimit në Mat

Në një konferencë për shtyp ministrja e Arsimit Besa Shahini njoftoi se është shkarkuar nga detyra drejtoresha e Zyrës Arsimore në Mat, Arjana Rami....

‘Drejtoreshë e Farmacisë në QSUT është emëruar një stomatologe’, Spahia: Çfarë sigurie mund të kenë ilaçet

Deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka vijuar me akuzat ndaj  ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila sipas tij ka abuzuar me skemën...

LGBT në shkolla/ Drejtoresha nuk i pranoi, Kristi Pinderi zbulon ç’ndodhi te gjimnazi “Sami Frashëri”: Turp…

Vijon ende të jetë në qendër të debateve fushate e nisur në gjimnaze e Tiranës për të diskutuar me nxënësit në lidhje me temat...

Drejtoresha e shkollës lë mësimin dhe shkon në punën e dytë, ja çfarë pune tjetër bën

Emisioni investigativ “Fiks Fare” pasqyroi mbrëmjen e sotme se si një drejtoreshë shkolle gjatë orarit të punës shkon dhe punon si avokate në gjykatë....

Lajmet e fundit