Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

drejtoresha e Veterinarisë

Mijëra pula të ngordhura nga gripi i shpendëve, pezullohet nga detyra drejtoresha e Veterinarisë

Është pezulluar nga detyra drejtoresha e Përgjithshme e Agjensisë Kombëtare të Veterinarisë dhe Mbrojtjes së Bimëve, Tana Kika. Pezullimi nga detyra i Kikës vjen pas...

Lajmet e fundit