Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtora

“Kemi ca drejtorë legena që po na nxijnë fytyrën”, Rama mbledh Kryesinë (Çfarë po diskutohet)

Ashtu siç e paralajmëroi ditën e djeshme kryeministri Rama ka mbledhur sot Kryesinë dhe grupin e PS. Mësohet se temë diskutimi do të jetë...

Projekti për shkollën e drejtorëve, Rama: Operacion për të ndarë shkollën nga politika

Sot po prezantohet projekti i qeverisë për shkollën e drejtorëve, ku pjesëmarrës është edhe kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se ky është...

Lajmet e fundit