Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtora e arkivave

Familjarët e Musine Kokalarit i dhurojnë Drejtorisë së Arkivave dorëshkrimet origjinale të saj

Familjarët e Musine Kokalarit i dhuruan sot Arkivit Qendror Shtetëror, dorëshkrimet origjinale të saj, ku spikasin mendimet në fushën politike, përmbledhje etnografike dhe shkrime,...

Lajmet e fundit