Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtor

SKANDALI/ Ndodhej nën akuzë për falsifikim dokumentash, por e emërojnë DREJTOR të Paraburgimit 313 në Tiranë

Ministria e Drejtësisë ka nisur një hetim për emërimin në detyrë si drejtor i Paraburgimit 313 në Tiranë të Edison Metaj, pasi ky i...

Laert Vasili me post të rëndësishëm, emërohet drejtor

Aktori Laert Vasili pritet të emërohet drejtor i Qendrës Kulturore “Aleksandër Moisiu” në qytetin e Durrësit. Edhe më parë në media...

U arrestua për favorizim të biznesit të familjes së tij, Gjykata merr vendimin E PAPRITUR për ish-drejtorin e Gjirokastrës

Në mbrojtje të tij reagoi dhe ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish-deputeti i LSI-së Vangjel Tavo, i cili e konsideroi ndalimin e Armand Mamanit...

Emërohet drejtori i ri i spitalit të Shkodrës (EMRI)

Ardian Dajti emërohet drejtor i spitalit të Shkodrës pas dorëheqjes të Teuta Rrjollit. Dajti është mjek i njohur kirurg prej vitesh...

Shkrumbohen 5 makina në Vlorë, mes tyre edhe automjeti i drejtorit të Shërbimeve Publike (EMRI)

Detaje të reja kanë dalë lidhur me djegien e pesë makinave gjatë natës në Vlorë. Mësohet se autoritetet kanë gjetur në...

Nga anullimi i fluturimit deri tek humbja e bagazheve, drejtori i AAC jep disa KËSHILLA për pasagjerët shqiptarë: Si të përfitoni kompensimin  

Drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil, Krislen Keri ka folur për problemet që hasin pasagjerët shqiptarë, sidomos në periudhat e fundvitit dhe në stinën...

30-vjeçarja humbi trinjakët, reagon drejtori i spitalit: Ndërhymë t’i shpëtonim jetën gruas

Drejtori i spitalit të Bulqizës Hazis Jella ka folur pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në këtë spital ku një grua shtatzënë humbi trinjakët....

Lajmet e fundit