Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtor i urbanistikes

Drejtori i Veliajt llogarit votat e Tiranës: Opozita braktisi zgjedhjet sepse do vuloste fundin e lidershipit Basha

Drejtori i Urbanistikës në Bashkinë Tiranë, Joni Baboci, teksa bën një llogari të votave të zgjedhjeve 2015, 2017 dhe 2019-të në Bashkinë Tiranë, shprehet...

Lajmet e fundit