Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Drejtonte motorin në gjendje të dehur, aksidenton pasagjeren

Drejtonte motorin në gjendje të dehur, aksidenton pasagjeren

Një person i cili udhëtonte me motor në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi, ka aksidentuar një grua 39-vjeçare, e cila ishte pasagjere...

Lajmet e fundit