Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtonte motocikleten i dehur

Drejtonte motoçikletën i dehur/ Gjatë kontrollit, francezit në Sarandë i gjenden mbi 100 mijë euro në çantë

Një francez i identifikuar me emrin Renan, ishte duke drejtuar një motoçikletë, kur u ndalua nga policia e Sarandës dhe u vërtetua se ishte...

Lajmet e fundit