Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

drejtonte mjetin

Drejtonte makinën i dehur dhe përfundon në kanal, arrestohet fieraku (EMRI-DETAJE)

Policia e Fierit ka arrestuar një 43-vjeçar. Burime nga policia bëjnë me dije se Bexhet Buzi, 43 vjeç, banues në fshatin Drizë, Fier u...

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, në pranga 41 vjeçari

Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë një 41 vjeçar duke drejtuar mjetin tip Fiat në gjendje të dehur. Shtetasi Valdir Troqe...

Lajmet e fundit