Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejton mjetin

Çmenduritë në Shqipëri nuk kanë fund, i riu “nget” makinën me këmbë (Video)

Me këmbë në timon dhe duke sfiduar çdo mjet sigurie një i ri ka rrezikuar veten dhe të tjerët në rrugët e vendit tonë. Faqja...

Lajmet e fundit