Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejton ambasadën e Suedisë në Tiranë

Njeh shumë mirë Rusinë dhe Vietnamin, që sot 49-vjeçarja drejton ambasadën e Suedisë në Tiranë

Me një foto jo të zakontë protokollare, Elsa Hastad njofton në rrjetet sociale se do të jetë ambasadorja e re e Suedisë në Tiranë...

Lajmet e fundit