Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtesi skuthe

Brizida Gjikondi: Shqiptarë të dëshpëruar dhe drejtësi “skuthe” në Shqipërinë e 2022-it

Aktivistja e Shoqërisë Civile Brizida Gjikondi thotë se në vendin tonë klasa politike fsheh krimet e ndërsjella dhe se askush nuk ka proceduar penalisht...

Lajmet e fundit