Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejt plakjes

Shqipëria drejt plakjes, nivel rekord i divorceve

Shqipëria ka filluar të plaket, ky tashmë është nje fakt dhe jo fjalë boshe. Plakja ka nisur për shumë arsye, një...

Lajmet e fundit