Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

drejt altarit

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj drejt altarit? Këngëtarja zbulon PLANET

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë padyshim çifti më i ëmbël dhe më i dashur për publikun. Prej disa vitesh tashmë...

Lajmet e fundit