Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Drashovice

Arrestohet 47 vjeçari në Vlorë, tentoi të vidhte 77 vjeçaren duke e dhunuar

Policia ka kapur dhe arrestuar në flagrancë një person, i cili tentoi të vjedhë me dhunë një banesë (duke u maskuar) në Bashkinë Selenicë....

Lajmet e fundit