Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drane jakja

Rrëfimi rrënqethës për gruan burrneshë: Si e zhvarrosi djalin 2-vjeçar dhe i ruaji kufomën për ta marrë me vete pas internimit

Një histori rrënqethëse kjo nga Kampi i Tepelenës e rrëfyer nga Fatbardha Saraçi në studion e Opinion me Blendi Fevziun për një grua burrneshë,...

Lajmet e fundit