Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
2.6kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
36 °
Mër
29 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drame ne rruge

Dramë në rrugët e Maqedonisë! Shoferi ther një polic dhe përplas me makinë dy të tjerë (VIDEO E NGJARJES)

Një polic ka mbetur i plagosur me thikë dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e përplasjes me makinë. Ata janë sulmuar dje...

Lajmet e fundit