Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

DRAMA

E gjithë Shqipëria në videon e nuses me dashnorin!

Nga Mentor Kikia Besoj e dini se prej dy ditësh lajmi, apo videoja më e shikuar në Shqipëri, është një ajo e nuses nga Librazhdi...

Shpëtoi jetën e vogëlusheve në Fier por ja DRAMA e të riut hero: Shkova për peshk të hiqja stresin (VIDEO)

Kujtojmë se, tre ditë më parë në fshatin Grecalli të Fierit 42-vjeçarja Rudina Kishta, pas sherrit me bashkëjetuesin i vuri flakën shtëpisë dhe...

Lajmet e fundit