Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

drama shqiptare

Teatri “Metropol” nis sezonin e ri, në skenë drama shqiptare të panjohura për publikun

Teatrit “Metropol” vjen në këtë sezon me një imazh të ri dhe projekte shumë ambicioze. “Euridita” është vepra që do të çelë aktivitetet artistike,...

Lajmet e fundit