Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Drama e të riut shqiptar: Më përbuznin se isha i varfër, fillova drogën dhe përfundova nmë burg (E PLOTË)

Drama e të riut shqiptar: Më përbuznin se isha i varfër, fillova drogën dhe përfundova në burg (E PLOTË)

Historia e Leonardit i emocionoi të gjithë ne emisionin “E diela Shqiptare”. Megjithëse adoleshent, Leonardi ka përjetuar ngjarje të frikshme në...

Lajmet e fundit