Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

Drama e nënë Alimesë, e braktisur nga fëmijët dhe fati, shtyn ditët në skamje të plotë

Drama e nënë Alimesë, e braktisur nga fëmijët dhe fati, shtyn ditët në skamje të plotë

Edhe pse kjo nënë ka rritur tre fëmijë sot në portën e saj nuk troket më askush.Dhimbjet, vuajtjet, lotët dhe lutjet e kësaj nënë...

Lajmet e fundit