Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Drake

Dy rekorde brenda 1 dite, reperi amerikan mposht Eminem dhe Drake

Tekashi 69 është emri më i përfolur në industrinë e muzikës amerikane në ditët e fundit. Pasi doli nga burgu për...

Drake prezanton shtëpinë luksoze në klipin e ri, shokohen fansat: Është kazino në Las Vegas apo qendër tregtare? (VIDEO)

Drake bëri zbulimin e madh duke prezantuar rezidencën e tij mbreslënëse në Toronto. Fansat kanë mbetur të shokuar dhe nuk po...

Spotify zbulon këngët më të dëgjuara të dekadës, nga Ariana Grande te Drake

Spotify ka zbuluar këngët, albumet dhe artistët e saj më të mëdhenj të dekadës së fundit. Drake është shpallur si artisti...

Reperi i njohur lë bakshishin marramendës në një fast food (FOTO)

Reperi Drake është një ndër më të suksesshmit në të gjithë botën. Ai nuk njihet vetëm për këngët që realizon, por...

Këngëtari shqiptar e akuzoi për kopjim, Drake merr vendimin drastik (FOTO)

  I told you I'm from the future, the future is my past... @champagnepapi I ?you CAN'T TAKE A JOKE...

Lajmet e fundit