Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

dragoti

Deklaratat e Xhisielës, flet psikologu i njohur: Nuk ishte ajo që ndryshonte dëshminë. Shoqëria e politika u sulën si bisha…

Psikologu i njohur Edmond Dragoti komenton çështjen e Xhisiela Malokut, ndryshimet e njëpasnjëshme të dëshmive për dhunë nga i dashuri, si në media dhe...

Lajmet e fundit